Księga gości

Cześć! Miło, że jesteś :). Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna. Proszę, podziel się swoimi przemyśleniami. Dziękuję za komentowanie moich postów oraz dodanie wpisu do księgi gości ;).

6 komentarzy:

 1. Witaj :). Jestem zauroczona twoim stylem pisania - twą zdolnością władania Językiem Polskim. Twój utwór o "Pawiu i skowronku", trafił głęboko w zakamarki mego serca. Chciałabym móc poznać więcej twych wspaniałych utworów i każde odwiedziny zaspokajają mój głód, ale tylko na chwilę. Czuję niedosyt, że tak wspaniały artysta, dawkuje nam te cudowne wiersze w tak wielkiej rozpiętości w czasie.
  Mam nadzieję, i tego Ci życzę, że w nowym roku. Ten blog zaowocuje w więcej utworów - tak samo bogatych, skrywajacych w sobie wspaniały morał :).
  Pozdrawiam serdecznie.

  Wierna czytelniczka :).

  OdpowiedzUsuń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za dobre słowo. Cały jestem w skowronkach ^_^.

   Usuń
 2. Jejku, Domino gratuluję wyróżnienia w konkursie. Oczywiście jak na złość, nie mogę pobrać ze stronki i nie przeczytałam, ale i tak bardzo się cieszę - uwielbiam Twoją twórczość i mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane je przeczytać... A gdyby jeszcze został wydany jakiś tomik w wersji papierowej, to już w ogóle było by Cudownie. Życzę Ci byś nigdy nie rezygnował z marzeń :).
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem to i link powinien działać.
   Jeśli chodzi o papierowe publikacje, to coś tam już się ukazało – na razie porozrzucane po różnych czasopismach i wydawnictwach. A w przyszłości zobaczymy…
   Z serca dziękuję i również pozdrawiam 😊.

   Usuń
 3. Jestem pierwszy raz, to nie przypadek chyba, bo jako dziecko chciałam być archeologiem. Czytam o Twoich sukcesach i pasjach i jestem pod wrażeniem.
  Dzięki za wizytę u mnie, zajrzę jeszcze na pewno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło. To na pewno nie przypadek.
   Zapraszam ponownie 🙂.

   Usuń

Pod tym postem mi się marzy
mnóstwo Waszych komentarzy 😋.